Práce Všechna volná místa

Lersen CZ s.r.o.

Náplň práce: zapojování elektro, připravuje kabelové svazky, zapojuje vnitřní elektroinstalaci v našich výrobcích dle výkresové dokumentace|Pečlivost, důslednost nutná|Práce na jednu směnu (ranní), s případnými přesčasy, bez víkendů|Práce je hodnocen...

Hrádek nad Nisou 20 000,-

- HPP, jedna směna s případnými přesčasy|- Náplň práce: Drobné montážní a přípravné práce, obsluha VZV|- Požadavky: Pečlivost, zručnost, smysl pro pořádek a řád, řízení VZV|- Práce pouze v pracovní dny, příspěvek na oběd.|- Mzda: 24 - 28 tis. Kč

Hrádek nad Nisou 24 000,-

- HPP, možno i na 30h/týden, jedna směna|- Náplň práce: Organizace nákupu materiálu a dílů pro výrobu, plánování nákupů, hlídání limitů zásob atd.|- Požadavky: Min. ÚSO, samostatnost, pořádkumilovnost, zkušenosti v oblastí nákupu a zásobování. Orient...

Hrádek nad Nisou 25 000,-

Pracovník expedice připravuje, balí a vydává zakázky dle výdejek, přebírá zboží, manipuluje s el. paletovým vozíkem, popř. VZV. Dále vypomáhá v kovovýrobě.|Fyzická zdatnost|Nástup ihned |Práce na 1 směnu s přesčasy, bez víkendů|Firma nabízí: příspěv...

Hrádek nad Nisou 22 000,-